PEJA dla Krzycha – koncert charytatywny

Dzisiejszym wpisem chciałabym przede wszystkim podziękować wszystkim za koncert.

Zobaczcie sami, jak super to była ta impreza – PEJA dla Krzycha

Dziękujemy Ryśkowi i całej Ekipie za ten koncert!!!!!!!!  To był szok, jak w niedzielny wieczór dowiedzieliśmy się, że razem z Ryśkiem wystąpi tak liczna załoga, z którą nagrywał swój najnowszy krążek DDA. Rysiek, nie wiem jak ty to zrobiłeś! Do tej pory nie możemy uwierzyć, że to działo się naprawdę. Mimo, że w dzień koncertu cała ekipa miała mnóstwo pracy (nagrywanie klipu, spotkanie z fanami) wieczorem wszyscy dali niezłego czadu specjalnie dla nas, dla Krzyśka. Nawet Krzych w końcu dał się ponieść i odważył się zejść z balkonu i pobujać tuż przy scenie. Ba! Nawet na zaproszenie Ryśka wszedł na scenę. Wszyscy włożyli ogrom serca w nasz koncert. Na scenie była MOC! Jeszcze raz dzięki za to wszystko!

 

Dziękujemy chłopakom, którzy nas rozgrzali na finał wieczoru!!!

Supportowali: Adam Adoem Kałużny, Bartosz Gruby Woźniak Eryk Mlody Sebastian seb stępniak Kamil Siwiński

 

W czasie koncertu przeprowadzona była licytacja 3 rzeczy: koszulki z podpisami piłkarzy Lech Poznań (jeszcze raz za nią dziękujemy!!), najnowszej płyty Peji DDA (z limitowanej przedsprzedażowej serii), naszej team’owej koszulki przygotowanej specjalnie na ten koncert. Dziękujemy wszystkim licytantom, mamy z Krzyśkiem nadzieję, że upominki dadzą wam dużo radościJ

 

Chcielibyśmy z Krzyśkiem podziękować także wszystkim, którzy wsparli nas przy organizacji koncertu.

Dziękujemy:
– Panu Leszkowi Łuczak, za udostępnienie na koncert swojego klubu Blue Note Poznań, wsparcie w wielu sprawach organizacyjnych oraz zaproszenie na kolejne takie koncerty

– KlubowiLech Poznańza koszulkę z podpisami piłkarzy na licytację

– Firmie Widrukbis z Leszna za druk plakatów i biletów

– Szybka Pizzaza catering dla zespołów, ale i ogromnie entuzjastyczną reakcję na naszą prośbę

– za zdjęcia @Pawłowi Dawidowskiemu z firmy @fotopal

– za zdjęciaMarianna Konieczna

– Adrian Łaźniewskii ekipie firmydotPRza wsparcie promocyjne na fb, pomysły, baner na 1%, wszelakie podpowiedzi

– Radio Aferaoraz Radio Merkury Poznańza promocję

– lokalnym mediom internetowym za promocję

– lokalnym knajpom i lokalom za możliwość wywieszania naszych plakatów promujących koncert

– Fundacji Słoneczko, której podopiecznym jest Krzysiek, za patronat nad całą imprezą.

Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom, którzy pomogli nam „ogarnąć” ten cały projekt. Tej imprezy niebyoby bez nich.  Dziękujemy za baner dla Ryśka. Andzia KarolinaDariuszMilenadziękujemy za mega entuzjazm, ledwo padło hasło koncert, a wy już byliście gotowi do działania, dzięki za energię, pomysły no i działanie. Bywało burzliwie:) Ale to wszystko pokazuje, jak bardzo nam wszystkim zależało, by to wszystko wyszło.

Dziękujemy także:Dariaza supporty i rolę bileterki, Wojtku – za przygotowanie skarbon do zbiórki. Monikaza niedzielne wsparcie przy haśle,kiedy nasze szare komórki już ledwo ogarniały rzeczywistość.

ArletaEwaRafałwiemy, że bardzo chcieliście z nami tu być, czasem tak bywa, że odległość lub sytuacje na to nie pozwalają. Dla nas najważniejsze jest to, że nam kibicowaliście. Obiecuję, że oddzwonię do każdego z relacją najpóźniej w weekend.

 

Kilka tygodni przygotowań, masa spraw organizacyjnych, przeszkód, zarwanych nocy, niespodzianek (tyleee nowych rzeczy człowiek się nauczył J do końca życia będę już pamiętała co to są muzyczne ridery J ), debiut w radio. I ten stres, który udzielił się chyba całemu teamowi. Czuliśmy z Krzyśkiem jak bardzo wszystkim zależy, by to wszystko się udało.

Wreszcie, last but not least,dziękujemy wszystkim, którym chciało się wyjść z domu i spędzić z nami ten  wieczór. Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do skarbony w czasie koncertu.

I uwaga… zebraliśmy: 6 517zł!!

Kwota została już przelana na konto w Fundacji. Pozwoli Krzyśkowi wyjechać na majowy turnus rehabilitacyjny. To był dla nas niesamowite przeżycie. Dziękujemy!