LUDZIE GÓR DLA KRZYŚKA, CZYLI WSPANIAŁA ZBIÓRKA NA REHABILITACJĘ

Dzieje się fantastyczna akcja dla Krzyśka na Instagramie i Faceboku. Pisałam już o tej akcji na naszyej facebookowej stronce. Zatem kto nas tam śledzi, to jest w temacie 😉

Ludzie Gór skrzykują się na Instagramie, by pomóc nam uzbierać fundusze na kolejny turnus rehabilitacyjny.  A wszystko zaczęło się od Łukasza, który przypadkowo trafił na nasze konto na Instagramie i pewnego dnia zagadał do nas. Gadka szmatka i nagle napisał, że on chce nam pomóc. Wziął sprawy w sowje ręce i nagrał filmik. Można?? Można!!

FILMIK Łukasza: http://bit.ly/2pGZzeL

Do akcji przyłączyli się Asia i Łukasz, którzy prowadzą bloga Szlakami naszego życia. Nagrali filmik i opublikowali go na swoim insta i facebooku. Ich filmik możecie zobaczyć tutaj:

Instagram:http://bit.ly/2qe2UnK
FB: http://bit.ly/2pH0tZP

Do akcji przyłączyła się także Ekipa Szczytografia, która biegła i jechała na rowerze dla Krzycha! Tutaj szczegóły ich akcji: http://bit.ly/2r2mFBc oraz http://bit.ly/2r9v56u

Jest MOOC!  Nawet nie wiecie jaka to radość, jak dostajesz info od kogoś, kto spontanicznie oferuje ci pomoc oraz swój czas, uznaje twoją historię za ważną. Dla Krzyśka to podwójne emocje, bo związane z jego pasją i marzeniem o powrocie na szlaki górskie. Budzi to w nim pozytywne wspomnienia i jeszcze bardziej daje kopa do dalszej pracy.

Dziękujemy z całego serducha!

Zobaczcie koniecznie ich filmiki i posty! A może się przyłączycie? Nagracie swój filmik i opublikujecie na swoich kontach? Rzucam wyzwanie! 🙂 Kto się odważy?