[FILMIK] CZY BYŁO WARTO? 9 LAT KRZYCHOWEJ WALKI.

Kochani! Zapraszamy na krótki filmik, pokazujący kilka najważniejszych milowych kroków krzychowej walki. Zaczynamy 9 rok naszej walki o marzenia – sprawność pozwalającą na samodzielne życie. Dostajemy sporo pytań, w jakim stanie był Krzysiek tuż po udarze, w jakim jest teraz, czy rehabilitacja coś pomogła, i czy nadal pomaga.

Ja wiem, że ktoś kto słyszy, że właśnie zaczynamy 9 rok walki pomyśli sobie, o rany! A potem pojawia się dalszy ciąg pytań – czy to w ogóle warto? Czy po takim okresie od udaru można jeszcze coś wypracować? Mam nadzieję, że nasz filmik odpowie na te wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości.. To taki nasz 10yearschallenge, tylko w naszym wypadku 9 lat.

Aby obejrzeć filmik kliknij tutaj: KLIK

Grudzień 2010r, trzy miesiące po udarze, Krzych stawiał wtedy swoje pierwsze kroki.
Styczeń 2019 – Dziś Krzych pływa,  jeździ na rowerze, kieruje autem i gra w poznańskiej amatorskiej lidze tenisa stołowego.

Za nami kawał dobrej roboty. Przynacie, że Krzych zrobił niebywałe postępy. Ja wiem.. masa czasu byla potrzebna na to. Niestety tak to wygląda przy rozległych uszkodzeniach mózgu. My jesteśmy wdzięczni, że choroba nie zamknęła Krzycha w czterech ścianach, że wtedy 8 lat temu uwierzyliśmy, że mózg ma zdolności regeneracyjne, że istnieje coś takiego jak neuroplastyczność mózgu. I podjeliśmy walkę.

Wchodzimy w 2019r w świetnej formie, z ambitnymi celami i chyba jeszcze większymi marzeniami.
I całym sercem dziękujemy, że jesteście z nami i pomagacie nam finansowo, sprawiając, że spełania się to największe marzenie Krzycha i moje.