krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

1% podatku dla Krzycha - ostatnia prosta akcji!

Kochani, po pierwsze - mamy nadzieję że odpoczywacie w ten świąteczny czas. Że Waszych serduchach i myślach jest dużo Miłości, życzliwości oraz radości. Że ten świąteczny czas dał Wam energię, z której będziecie "brać" w kolejnych tygodniach. A wszystkim, którzy walczą tak jak Krzych - ten czas dał przede wszystkim dużo siły do dalszej walki i wewnętrzne poczucie, że dasz radę! Że jest po co, że jest dla kogo!

Jak widzicie, my powoli zabieramy się już do działania. Zapowiada się intensywny miesiąc.
Przed nami bowiem  ostatnia prosta tegorocznej akcji 1% podatku dla Krzycha. Czas na pełną mobilizację ;) Dane do przekazania 1% podatku dla Krzycha znajdziecie np. TUTAJ

Już od kilku tygodni dostajemy od Was masę wiadomości, że Wasze "procenciki" pędzą do Krzycha :), że jesteście z nami w tegorocznej akcji 1% podatku, że opowiadacie o Krzychowej walce swoim rodzinkom, przyjaciołom, kolegom z pracy. Że wszyscy razem trzymacie kciuki za Krzycha:)

Dziękujemy za KAŻDE udostępnienie ulotki (na waszych FB, IG, czy instastory...), za KAŻDE dobro słowo, które wysyłacie do Krzycha! Za każde dobro skierowane w kierunku Krzycha!

Wciąż pytacie - skąd u niego tyle siły i samozaparcia do tej walki?
Właśnie od WAS pochodzi duża część tej Krzychowej siły, bo JESTEŚCIE OBOK, bo SPRAWIACIE, że spełniają się marzenia o powrocie do sprawności.

W DRUŻYNIE SIŁA!

Dziękujemy!
Iwona & Krzysiek

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 02 kwiecień 2018 13:19
  • Czytany 2605 razy
Powrót na górę