krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

O nas

„Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeżeli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, ze byłeś zbyt zajęty, by przekazać im ostatnie życzenie.”                             

                                                                                                     Gabriel Garcia Marquez

 

ON – niepoprawny optymista, łasuch i śpioch. Dusza towarzystwa. Pasjonat życia -  uwielbia podróże, kocha góry pod każdą postacią - czym JĄ zaraził, choć na wędrówki i spanie pod namiotem zimową porą nie dała się już namówić. Marzy o powrocie do pracy i na szlaki górskie.

 

ONA – uwielbia zieloną herbatę i ciasto drożdżowe. Pracoholik i ranny ptaszek. Nieustannie czymś się zamartwia. Boi się dnia, w którym usłyszy od lekarzy „nic więcej nie da się zrobić” - z czego ON się śmieje, że Głuptas z Niej i zapewnia, że ma jeszcze dużo siły do życia i ćwiczeń.

 

ONI – są już ze sobą ponad 9 lat. Marzą o domu z ogródkiem i aby wszystko wróciło do normy. Doceniają każdą wspólną chwilę, bo doskonale zdają sobie sprawę, że mogło już żadnej  nie być…

Ostatnio zmienianypiątek, 26 sierpień 2016 12:17
  • Czytany 8015 razy
Powrót na górę