krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

[Filmik] chodzenie po schodach 8 lat po udarze mózgu

Dziś zapraszam Was na filmik, który nagrałam jakieś dwa tygodnie temu, kiedy zawiozłam Krzyśka do ośrodka na ostatni w tym roku turnus rehabilitacyjny. Z góry przepraszam za jakość filmiku, został nagrany na spontanie, kiedy Krzysiek schodził na swoje zajęcia rehabilitacyjne. Sama byłam zdumiona, jak świetnie już Krzysiek radzi sobie z chodzeniem po schodach. Zerknijcie proszę na  filmik chodznie po schodach - 8 lat po udarze mózgu.

Musiałam nagrać ten filmik, dla nas, dla Was, żeby pokazać nam wszystkim jak dużo już wypracowaliśmy od momentu kiedy Krzysiek doznał udaru mózgu. Na każdym kroku podkreślam, że przy udarze mózgu ważna jest rehabilitacja, ale kluczowe - aby rehabilitacja była intensywna i ciagła. My ćwiczymy średnio po 4 godziny dziennie, jesli krzysiek jest na turnusie, oraz godzine lub dwie - kiedy jest na miejscu w Poznaniu. 

Powiem Wam, że nie spodziewałam się, że uda nam się wrócić kiedykolwiek do takiej sprawności.
Pamiętam nasze pierwsze próby wstawania - to było kilka tygodni po udarze. Potem były pierwsze kroki. Bylismy wtedy na rehabilitacji w Ośrodku w Piaskach, i pierwsze próby chodzenia po schodach. Dziś kiedy patrzę na filmik, to czuję ogromną radość, dumę i wdzięczność, że jest nam dane doświadczać efektów rehabilitacji. 

Dziękuję, że jesteście tutaj razem z nami! 

Ostatnio zmienianywtorek, 19 grudzień 2017 16:39
  • Czytany 2732 razy
Powrót na górę