Logo
Wydrukuj tę stronę

Szukamy inspiracji z książką Fitness Mózgu

Co robią Siwki wieczorami (jak nie ćwiczą Krzychowego mózgu)? Szukają inspiracji. W tym tygodniu – czytając książkę Fitness Mózgu.

Książka „jest efektem siedmiu lat badań, wywiadów przeprowadzonych z ponad setką naukowców i profesjonalistów oraz analizy ankiet z udziałem tysięcy konsumentów.”

To już wiecie co nas skusiło do zakupu książki. A książka jest fajnym przewodnikiem (szczególnie dla osób raczkujących w temacie – wszystko zebrane w jednym miejscu).My póki co wyciągnęliśmy z niej dwie rzeczy, a raczej motywacje do ich wprowadzenia: gra na instrumencie i medytacja. I musze Wam powiedzieć, że coś jest ostatnio na rzeczy z tą gra na instrumencie, bo to kolejna pozycja , po której pytamy sami siebie dlaczego tego jeszcze nie robimy (Tu pisałam o tym).

O medytacji myślimy już od dawna, a raczej ja myślę– bo Krzych podśmiechuje się pod nosem (wiadomo –facet). I przez te jego żarty, pomysł nieustannie zostawał na liście „do wprowadzenia”.

Mam nadzieję, że teraz jak przeczyta biało na czarnym w książce - to uwierzy, jaką szansą dla niego jest właśnie medytacja. A z Wami dzielimy się sztandarowymi zasadami, które zestawiono na końcu książki, a które i nam zdrowym także bardzo się przydadzą. Koniecznie przeczytajcie punkt 7!

Ostatnio zmienianypiątek, 26 sierpień 2016 12:08
  • Czytany 7504 razy
Projekt i wykonanie. migland.pl