krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

Koncert- tak to było!

Kilka tygodni przygotowań, masa spraw organizacyjnych, nie mniej niespodzianek i przeszkód (zmiana prawa spowodowała, że nasza prośba o zgodę na zbiórkę publiczną utknęła, i dostaliśmy ją dopiero na dwa dni (!!!) przed koncertem – wyobraźcie sobie, co to był za stres). By w końcu przyszedł ten dzień! Zespoły wpadły do klubu już po godzinie 14:00 My z Krzychem dotarliśmy na miejsce tuż po 17:00. I wtedy stres i emocje były już ogromne. Mimo, ze koncert planowany był na 20:00, tuż przed , w klubie było bardzo mało gości.. Przebiegła mi nawet myśl.. no to będzie klapa roku... Nie o tę kasę chodziło, o nie! - ale o naszych przyjaciół, zespoły i wszystkie osoby, które tyle swojej pracy i energii włożyły, by to wszystko mogło się odbyć. Czułam jak bardzo im wszystkim zależy.. I chwilę potem, nagle zaczęli przychodzić ludzie...i przychodzili, przychodzili... Adrenalina rosła i rosła. Koncert rozpoczęliśmy moim skromnym przemówieniem  Wchodząc na scenę dopiero dotarło do mnie, co się dzieje. I zwyczajnie zabrakło słów.. chyba dałam radę tylko podziękować wszystkim, bez których nie byłoby tego całego zamieszania. A potem… zobaczcie sami na zdjęciach, co to była za impreza!

To co się działo, przerosło nasze marzenia. Radość, energia, uśmiechy – to wszystko było można odczuć w czasie koncertu. Było to cudowne spotkanie naszych bliskich i przyjaciół. Tak trudno czasem wyrwać się z obowiązków służbowych, by się spotkać.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy zespołom: IMPALA, ZGON za koncert dla Krzyśka i niesamowitą atmosferę w czasie całej imprezy – aż żal było kończyć i iść do domu. Dziękujemy klubowi BaRock za ugoszczenie nas i wsparcie w wielu sprawach organizacyjnych. Dziękujmy Darkowi, Annie i Darii za przyjęcie roli najlepszych Biletowych w mieście (zastanawiam, się czy na pewno nie minęliście się z powołaniami :)).

Dziękujemy patronom przedsięwzięcia: - Fundacji SŁONECZKO, której podopiecznym jest Krzysiek, Radio Afera, Radio Meteor, Fabryka Zespołów, Koncertomania, IKS (Poznański Informator Kulturalny, Sportowy i Turystyczny), portal dlaStudenta.pl, Stowarzyszenie Muzyka Przeciwko Rasizmowi. Dziękujemy za projekt plakatu Bartkowi ze Studio Grafic, Danielowi za jego wydruk, bilety oraz koszulki dla naszego Teamu, pizzerii SZYBKAPIZZA.PL za dożywienie chłopaków z zespołów i klubu. Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom, którzy pomogli nam „ogarnąć” ten cały projekt.

Wreszcie, last but not least, dziękujemy wszystkim, którym chciało się wyjść z domu i spędzić z nami ten czwartkowy wieczór. Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do skarbony w czasie koncertu.

I uwaga… zebraliśmy: 2 636zł!!

Kwota została już przelana na konto w Fundacji, i będzie przeznaczona na wrześniowy turnus rehabilitacyjny. To był dla nas niesamowity dzień. Dziękujemy!

PS muszę przyznać, że już nam brakuje tego wszystkiego, no to kiedy powtarzamy?? :)

IMPALA & ZGON koncert dla Krzyśka 11.06.2016
Ostatnio zmienianywtorek, 15 marzec 2016 17:13
  • Czytany 9152 razy
Powrót na górę