krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

Akcja 1% podatku dla Krzycha

Kochani, dostajemy od Was masę wiadomości, że Wasze 'procenciki' lecą do Krzycha. Jesteśmy Wam niezmiernie za to wdzięczni. Pisalam to nie raz - dajecie w ten sposób Krzychowi możliwość kontynuwania rehabilitacji, która jest niezbędna po udarze mózgu, i która sprawia, że z roku na rok Krzych jest bardziej sprawny. Wczoraj pisaliśmy Wam o naszych planach działań na 2019, to wszystko nie byłoby możliwe bez waszego finansowego wsparcia.

I nieustannie Was prosimy o pomoc w dotarciu z naszą historią do jak największej liczby osób.

1. Prześlij link do naszego bloga swojej rodzince, znajomym, kolegom. Może ktoś z nich będzie maił możliowść przyłączyć się do nas w tym roku

2. Jeśli masz konto na facebooku, wejdź na WALKA KRZYCHA, gdzie (więcej niż tutaj) pokazujemy na czym ta Krzychowa Walka polega. Co robimy, jak robimy, ale też nasze radości i życie codzienne.

3. Polub naszą stronę na Facebooku WALKA KRZYCHA (pod zdjęciem kliknij przycisk LUBIE), to sprawia nam dużo radości, ale przede wszystkim motywuje Krzycha do pracy, daje poczucie, że nie został w tym wszystkim sam, ale też sprawia, że nasze posty docierają do większej liczby osób (tak niestety działają algorytmy Facebooka)

4. Jeśli już nasz czytasz na Facebooku, to proszę klikaj 'LUBIE' pod naszymi postami, to sprawia, że każdy nasz następny post dociera do innych osób (tak niestety działa Facebbok, który ostatnio bardzo tnie zasięgi pisanych postów, powodując, że osoby nie widzą, że napisaliśmy nowy post)

DZIĘKUJEMY!

 

***************************************
JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU NA KRZYCHA?
 
Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym:
1.  wybierzesz KRS 0000186434  (ten KRS należy do Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko)
2. wpiszesz cel szczegółowy: Krzysztof Siwek 252/s
 
DZIĘKUJEMY!
Ostatnio zmienianyczwartek, 21 marzec 2019 09:38
  • Czytany 6066 razy
Powrót na górę