krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

Koncert dla Krzycha - dziękujemy, że byliście razem z nami!

Kochani, to był fantastyczny czwartkowy wieczór! Wspólnie uzbieraliśmy na rehabilitację 2755,23 zł do puszek oraz 620 zł w postaci wpłat bezpośrednio na subkonto w Fundacji Słoneczko od osób, 
które nie mogły z nami być osobiście na koncercie, ale chciały "dołożyć" cegiełkę.

Nie potrafię opisać słowami tej wdzięczności, radości i wzruszenia, które mamy z Krzyśkiem w sercach od czwartku. Gdybym mogła wyściskałabym każdego z was :) 
Dziękuję! Dziękuję z całego serca, za to, że jesteście z nami, pisałam to nie raz, ale to dzięki Wam nasze marzenia o lepszej sprawności, o życiowej samodzielności Krzycha, o jego powrocie do pracy mają szanse na spełnienie.
I dziękujemy za te wszystkie miłe słowa o koncercie. Myślę, że one należą się Wam za tą całą pozytywną energię oraz chłopakom z zespołów - Szumni Official Spontaniczna Grupa Muzyczna Karaluch, że dla nas tak fajnie zagrali 


Chcieliśmy jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że moglismy wczoraj spędzić wspólnie ten wieczór :)

Dziękujemy:

- Właścicielowi i menedżerowi klubu BaRock Club za udostępnienie klubu na wczorajszy wieczór

Asia Grzymowska - Fotografia Górska za przygotowanie plakatu na nasz koncert

Pizzeria DA LUIGI za catering dla naszych zespołów

- Drukarnia MACIASZCZYK z Poznania za druk plakatów

Radio Afera za patronat nad naszym koncertem

koncertomania.pl za patronat nad naszym koncertem

Radio Poznań za pomoc w nagłośnieniu naszego koncertu i możlwiość opowiedzenia o nas, koncercie w środowej audycji Mała Czarna.

Chciałabym podkreślić, że wszystkie powyższe osoby oraz firmy wsparły nas bezpłatnie, a to oznacza, że CAŁA kwota zebrana w czasie koncertu będzie przeznaczona na pokrycie kosztów rehabilitacji.

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy! 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 11 czerwiec 2018 20:03
  • Czytany 7470 razy
Powrót na górę