krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

Drugi poznański turnus rehabilitacyjny

Rehabilitacja Rehabilitacja

Krzych ma za sobą właśnie kolejne dni intensywnych ćwiczeń w poznańskim centrum rehabilitacji. To już drugi taki turnus, o pierwszym pisałam jakiś czas temu TUTAJ.

Podobnie jak ostatnio - pracowaliśmy dużo nad lewą nogą i stopą, która ze względu na zaburzenia czucia nie "pracuje" w czasie chodu poprawnie, nad wydłużeniem kroku oraz tempem chodu.
Duży nacisk kłądziemy także na rehabilitację lewej ręki. Bardzo dużo pytań mamy od innych Udarowców "co z ręką". Śmiało mogę napisać, mimo, że  upłynęło od udarutyle czasu (7 lat!), cały czas poprawia się stan lewej ręki.
Z miesiąca na miesiąc widzimy, że odzyskuje coraz więcej funkcjonalności. 

Te poznańskie turnusy są także bardzo dobrą mobilizacją Krzychowego mózgu i stanowią doskonałe uzupełnienie terapii neurpsychologicznej.
Wszystko jest tak zorganizowane, że Krzysiek musi samodzielnie dojechać na zajęcia i z nich wrócić.

Miał być wakacyjny odpoczynek, ale wyszło jak zawsze.. nie umiemy nic nie robić :)  Jeśli tylko mamy możliwości rehabilitacji - nie zastanawiamy się długo ;) 
Nie planowaliśmy go wcześniej, ale wsparcie i darowziny, które otrzymaliśmy w ostatnim czasie pozwoliły nam "wcisnąć" w nasz grafik jescze jeden turnus. 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 04 wrzesień 2017 07:46
Powrót na górę