krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

przypominamy się z 1% podatku dla Krzyśka

Kochani! Dziś chciałabym się przypomnieć o 1% podatku. Pozostało ostatnich kilkanaście dni rozliczeń. Pamiętajcie o nas rozliczając Wasze PITy.

Wasz 1% podatku to dalsza rehabilitacja Krzyśka i jego coraz większa samodzielność. To, gdzie teraz jesteśmy, to, że Krzych nie leży teraz przykuty do łóżka -  to wszystko  tylko dzięki Wam, waszym darowiznom i 1% podatku przekazanych w ubiegłych latach - bo nieprzerwanie Krzych może jeździć na turnusy rehabilitacyjne! A Wierzymy, że z Wami możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Mamy nadzieję, że te wszystkie nasze ostatnie sukcesy, które opisujemy na naszym blogu czy Facebooku: coraz lepsza pamięć, stabilniejszy chód, sprawniejsza lewa ręka - oddają to co chcemy wam przekazać: rehabilitacja NADAL działa, nadal przynosi efekty. Z miesiąca na miesiąć Krzysiek jest w coraz lepszej formie fizycznej, ale też psychicznej. Jego głowa coraz lepiej " ogarnia" otaczającą rzeczywistość.  A to wszystko świadczy o tym, że Krzychowy mózg nadal się regeneruje - to tak w ogromnym skrócie, dla dociekliwych odsyłam, by poczytać o neuroplastyczności mózgu. To ogromny potencjał i nie chcemy tego zmarnować!! Musimy zatem cały czas odpowiednio bodźcować ten mózg, pracować, by wyuczyć go na nowo każdego ruchu, każdej czynności.

Nie chcemy, nie możemy zmartnować tego potencjału.Tak bardzo chcemy kontynuwać rehabilitację, bo zwyczajnie widzimy, że to działa. Dlatego dziś znów wychodzimy do Was wszystkich z apelem - wesprzyjcie Krzycha w jego walce. Przekażcie 1% na jego rehabilitację. Obiecujemy, że wykorzystamy go jak najlepiej.

Dane do przekazania 1% podatku:

Numer KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: Krzysztof Siwek 252/S

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko
Stawnica 33, 77-400 Złotów.

 

I jak zawsze prosimy o udostępnianie naszego apelu :)

Ostatnio zmienianyśroda, 19 kwiecień 2017 19:38
  • Czytany 3366 razy
Powrót na górę