krzysztofsiwek.pl - udar mózgu - moje życie i rehabilitacja

Dziękujemy za 1%

Kochani! Kilka dni temu Fundacja, w której Krzych ma subkonto zakończyła księgowanie 1% podatku. Możemy zatem potwierdzać finalną kwotę. Wspólnie uzbieraliśmy dla Krzyśka 24 257,10 PLN.

Serducho się wzrusza, że kolejny rok tyle osób jest z nami, że uznało, że warto Krzyśkowi pomóc.

Dziękuję, dziękuję! Aż chciałabym Was wszystkich uściskać za to, że przekazaliście swoje 1% dla Krzycha. Jesteście fenomenalni!! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przekazali 1%, którzy rozsyłali, nagłaśniali, agitowali dla Krzycha. Ta kwota to nasz Wspólny sukces.

Tak bardzo się cieszymy, że mamy fundusze na kolejne tygodnie rehabilitacji. Z uzbieranego 1% zapłacimy za obecny grudniowy turnus i za kolejne 2 już zaplanowane na 2017.

 

Na 2017r brakuje  nam jeszcze sporo środków. Podliczyliśmy wydatki jakie poniesiemy w tym roku, i wyszło nam, że na samą rehabilitację Krzyśka wydamy ponad 51 000zł. Prawie 80% wydatków sfinansowaliśmy ze środków zgromadzonych na Krzychowym subkoncie, czyli z 1%, darowizn otrzymanych od Was, pieniędzy uzbieranych w czasie koncertu charytatywnego.

 Takiej kwoty (ponad 50tys zł) będziemy potrzebować i w 2017r, bo bardzo chcemy utrzymać tempo i intensywność rehabilitacji, chcemy utrzymać basen, a do tego włączyć trening z trenerem na siłowni. Kwota przeolbrzymia, póki co mamy jej niewielką część. Ale wierzymy, że będziecie nadal z nami, i wspólnie poprzez akcje, darowizny uzbieramy potrzebną kwotę.

 

Macie pomysły na akcje? Koncerty? Inne wydarzenie? Przedmioty na aukcje? Piszcie, dzwońcie, przyłączajcie się do nas! 


Ostatnio zmienianyponiedziałek, 28 listopad 2016 21:23
  • Czytany 4087 razy
Powrót na górę